9 miesięcy pełnienia mandatów przez świętokrzyskich parlamentarzystów: Senatora Jacka Włosowicza i Posła RP Zbigniewa Ziobro. Ponad 600 zgłoszonych do biura spraw. W ponad 400 przypadkach podjęte interwencje pisemne i wystąpienia. 39 spraw przekazanych do osobistego nadzoru i analiz dla Prokuratora Generalnego.

podsumowanie-9-miesiecy

12 listopada 2015 roku Senator Jacek Włosowicz i Poseł ziemi świętokrzyskiej Zbigniew Ziobro uruchomili wspólne biuro poselsko – senatorskie w Kielcach.

W okresie 9 miesięcy do biura trafiło ponad 600 spraw. Co istotne w zdecydowanej większości dotyczyły one problemów zgłaszanych przez mieszkańców regionu świętokrzyskiego. Należy jednak przy tym zaznaczyć, że do kieleckiego biura parlamentarzystów każdego dnia trafiają także sprawy zgłaszane spoza naszego województwa.

Każdy z wniosków jest szczegółowo analizowany i każdorazowo podejmowane są decyzje o: interwencji parlamentarnej lub przekazaniu spraw do odpowiednich organów wraz ze stosowną ich analizą poczynioną wcześniej przez pracowników biura parlamentarzystów.

Warto przy tym wskazać, że w biurze poselsko-senatorskim powołane zostało biuro bezpłatnych porad prawnych. Aby skorzystać z bezpłatnej porady prawnika należy wcześniej umówić się telefonicznie na termin takiego spotkania (nr tel. 799 261 099), skierować zapytanie na skrzynkę e-mail świętokrzyskich parlamentarzystów (ziobro.wlosowicz@gmail.com) lub osobiście skontaktować się z pracownikami biura (adres: ul. Warszawska 21/23, 25‑512 Kielce).

Zapraszamy.